Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки
Зробити ivona.com.ua стартовою Вибрати мову: рус  укр 
Жіночий інтернет-портал Точка зору Псіхологія Діти Кулінарія Майстер-класи Дієта Досьє Форуми

Поліна 

Версія для друку
Розмір тексту:
21 січня, 03:00

Серед дітей Поліна виділяється своєю неймовірною чуйністю, поступливістю, привітністю. Вона завжди утішить, заспокоїть, поспівчуває.

Розмовна форма імені Аполлінарія. Походить від імені давньогрецького Бога сонця Аполлона.

Серед своїх друзів Поліна особливо виділяється своєю доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Вона завжди готова приголубити скривджену подружку, заспокоїти дитину, поспівчувати хворій бабусі. Почуття заздрості їй не знайоме - буде радіти разом з усіма. У Поліни вистачає любові на близьких людей, на всіх тварин, на все живе, що перебуває поруч. Вона може допомогти вчителям, ніколи не скривдить своїх друзів.

Доросла Поліна в справах розсудлива і надійна, береться за будь-яку роботу. Не забуває й про свій зовнішній вигляд. Здатна сама собі зшити гарну сукню.

У шлюбі дуже терпимо ставиться до вільностей чоловіка, буде навіть намагатися знайти йому виправдання. Інтереси родини для неї на першому місті. Вона не прагне зробити службову кар`єру, отримати престижну спеціальність. Завжди намагається знайти роботу ближче до будинку, щоб була можливість заскочити додому в обідню перерву і перевірити чим займаються діти. Після роботи поспішає скоріше до своїх домашніх справ. Поліна - чудова мати. Багато уваги приділяє дітям, завжди в курсі їхніх справ, активно відвідує батьківські збори, радиться з учителями, як краще займатися вихованням своїх дітей.

Підходять для шлюбу: Олександр, Віталій, Денис, Костянтин, Юрій.

Менш підходять: Анатолій, Вадим, Ігор, Станіслав, Пилип.

Іменини: 18 січня

Значення імені від французького дослідника впливу імен на життя людини П’єра Руже  

Вібрація: 103 000 колив./с (люди, чиї імена мають однаковий рівень вібрації, добре контактують один з одним і частіше утворюють родинні пари).
Колір: червоний. 
Основні риси: інтелект - збудливість - активність. 
Тип: жінки на ім'я Поліна –нервові холерики. Швидко виходять з себе. Справляють враження жінок "з претензією", здаються гордими і неприступними, хоча насправді це  несміливі та не упевнені в собі люди. 
Психіка: інтелігентні і дають відчути це оточуючим. Схильні все брати на себе, надмірно суб'єктивні. У них досить важкий характер, але живуть вони цікавим і насиченим життям.  Воля: швидше сильна, хоча її іноді не вистачає, щоб довести справу до кінця. Часто займають позицію ображеної чесноти.
Збудливість: дуже сильна, щоб залишався час на рефлексію. 
Швидкість реакції: здатні на напади гніву, які просто шокують людей. 
Активність: межує з агресивністю. Цим жінкам в житті потрібний успіх.
Інтуїція: повністю заглушена розумовим аспектом їх особи. 
Інтелект: самовдоволені, вважають себе розумними, оточуючі, на їх думку - дурні. Попри те, що їм доводиться терпіти великі поразки, ніколи не втрачають віру в себе.
Сприйнятливість: дуже нервові та імпульсивні. Сліпо довіряють своєму розуму, хоча той інколи підводить їх. 
Моральність: залежить від оточення і обставин. 
Здоров'я: хистке, дуже сильно залежить від психіки. Нервова система нестабільна. Швидко стомлюються. Їм необхідний тривалий сон та відпочинок. 
Сексуальність: носять маску байдужості, їх важко схвилювати. Свого майбутнього партнера настільки ідеалізують, що зустріти такого стає проблематичним.
Поле діяльності: не мають особливої потреби в роботі, хоча справляють враження дієвих людей. Їм не вистачає витримки, часто вони намагаються зловити відразу двох зайців. З таких жінок виходять непогані журналісти і рекламні агенти. 
Товариськість: люблять оточувати себе людьми приємними і водночас корисними. Їх вітальня часто нагадує густонаселену контору. 
Додатково: вони красиві, граціозні і одночасно черстві і нетерпимі до людей, завжди готові вступити з ними в протиборство.

Версія для друку
Відправити другу
Лист в редакцію
Коментарів (0)
Залишилось 500 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Пошук імені
А Б В Г Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я
Реклама