Шановні користувачі, це бета-версія сайту. Чекаємо на ваші відгуки
Зробити ivona.com.ua стартовою Вибрати мову: рус  укр 
Жіночий інтернет-портал Точка зору Псіхологія Діти Кулінарія Майстер-класи Дієта Досьє Форум

У якій позі спить твій коханий? 

Версія для друку
Розмір тексту:
23 березня, 17:58

Те, в якому положенні людина спить, може багато що про неї розповісти. Поспостерігай, яким позам надає перевагу твоя "друга половина".

Ті, хто спить на спині, заклавши руки за голову, – товариські, щиросерді, добрі. Вони знають про свої недоліки, але воліють не думати про них і не боротися з ними. Це люди світлого розуму, вони доброзичливо сприймають мир і людей такими, як вони є, що значною мірою обумовлено бажанням не ускладнювати собі життя.

З такими людьми легко спілкуватися, вони без проблем входять у будь-яку компанію, не конфліктують на роботі й удома. Ті, хто спить на спині були улюбленцями своїх батьків, їх ще можна назвати улюбленцями долі.

Ті, хто спить на боці, злегка підігнувши коліна, – люди врівноважені, поступливі, вони рідко йдуть на конфлікт, схильні до тверезих міркувань і розумних компромісів. Вони без особливої напруги пристосовуються до різних життєвих ситуацій.

Однак вони не мають достатньо наполегливості, сміливості й енергійності при досягненні своїх цілей, не честолюбні, не прагнуть до лідерства, воліють залишатися в тіні шанованої ними людини.

Ті, хто спить "калачиком", – люди, що підсвідомо  не бажають розстатися з дитинством. Вони відчувають потребу  в заступництві людини з сильним характером. Уникають відповідальності й в однаковій мірі здатні піддаватися гарному й дурному впливу.

Це чутливі, імпульсивні натури, що керуються у своїх вчинках більше хвилинним настроєм, ніж здоровим глуздом.

Ті, хто спить на животі, підігнувши одну ногу, зазвичай впевнені в собі, пунктуальні, послідовні у своїх міркуваннях. Люблять порядок. Не терплять несподіванок, розважливі, завбачливі. Люблять нав'язувати свою думку, командувати, керувати.

Ті, хто вкриваються ковдрою з головою, – похмурі песимісти.

Теги:
Версія для друку
Відправити другу
Лист в редакцію
Коментарів (0)
Залишилось 500 символів
Якщо Ви не бачите зображення з контрольними символами, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.
Реклама

Статті за темою